Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen trágya operációs...

Miért ilyen trágya operációs rendszer a Windows 8?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 08:46
1 2
 1/13 soccerway ***** válasza:
45%
Hogy a windows 7-et használd továbbra is, vagy a Linuxot.
2013. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Mi a bajod vele?

Nekem eddig nem volt problémám.

2013. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Miért kell ilyen trágya kérdést kiírni?


Mi a bajod? A felület? Érintőképernyőre tervezték, hogy azonos felület legyen telefonon, tableten, PC-n.

2013. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Az XP is anno így robbant be :))

és lám milyen népszerű

2013. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert az okos emberkék a MS-nál jó ötletnek tartották, hogy egy tipikusan mobil készülékekre való oprendszert erőltessenek a PC-kre.


Fel kéne fogniuk, hogy ami egy erősen korlátozott lehetőségekkel bíró eszközön jó ötlet, az egy normális gépen marhaság.


A 80-as évek grafikai színvonalát idéző "letisztult design"-ról meg már ne is beszéljünk.

2013. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
powe_r: nem éppen. Az XP-t is szidták páran, mint minden új rendszert, de az nem egy elcseszett koncepció volt, és nem úgy tervezték, hogy még véletlenül se lehessen értelmesen és könnyen használni.
2013. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Étrisyon


Amikor berobant az xp akkor a lakosság kb:80% nak PIII mas vagy Cerka gépei voltak 700mhz s proccival

és én a sima xp t mondom akkor még nem volt sp1,sp2,sp3.

meg ugye 64 Mb os sd rammal legtöbb gépnél

2013. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

powe_r: nem, nem a hardverkövetelményekre céloztam. Az minden rendszernél így van. Elavult gépen futtatni macerás.


#8: Elhiheted, pont nekem nem okoz gondot megszokni. Lehet, hogy neked igen, de nekem nem. Kicsit régóta vagyok a szakmában, használtam én Win3.1-et, OS/2-t meg SuSE 7.2-t is, és elhiheted, mindegyiket meg tudtam szokni. Nem itt vana gond. Az ember megszokja, amit használ. Ettől függetlenül az lehet még egy alapjaiban elcsеszett koncepció.

2013. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Étrisyon

értem :)


A win 8 rol még valamit vagy inkább a megszokásról soknak hiányzik a start menü anno a win 3.1 be sem volt startmenü

:))

2013. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó az, ha valaki kiír egy kérdést, egyből jönnek a szőrszálhasogató hozzászólások? Mindenki tudja, hogy miről van szó, nem kell játszani az agyatokat, megjegyzéseket tenni a másik értelmi képességeire, csak mert nem tetszik neki valami, és nem kell 20 évvel ezelőtti párhuzamokat hozni, amikor a háztartásoknak a tizedében ha volt PC.
2013. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!