Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan mossak/vágjak össze 2...

Hogyan mossak/vágjak össze 2 fényképet? (a 2 képet egymás mellé szeretném rakni úgy, hogy a találkozási felületük éles határa ne látszon)

Figyelt kérdés
Van a gépemen PhotoShop CS4, a Gimp-et is letöltöttem, de mivel egyiket sem használtam még soha, folyton elakadok. Honlapokon is néztem segítséget, de ott is van egy-egy lépés, amin nem jutok tovább. Lépésről-lépésre szeretném a műveletsort v. esetleg olyan honlapot, ahol online v. e-mailben segítenek. Köszönöm!

#fénykép #fotók összevágása #összemosása
2013. jan. 15. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


google második találat


egyébként aranyos, hogy mindent lépésről lépésre vártok, annyi művelet létezik képmanipulálásban, hogy a GYK adatbázisa elérné a nem létező rekordlimitet...

2013. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ami mentségedre szolgáljon, legalább szabatosan, érhetően megfogalmaztad a gondodat
2013. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket! Valami hasonló segítséget vártam, természetesen nem gondoltam, hogy valaki 2-3 oldalt bepötyög nekem (ismeretlenül) a különböző képszerkesztők lépéseiről. Nyílván az lenne a legjobb ha itt állna vki mögöttem és azt kérdezhetném ill. megmutatná mit hogyan csináljak, de sajna erre nincs most lehetőségem. Egy naptárhoz lenne szükségem ilyen képekre, de nagyon valószínű, hogy nem fog összejönni.

Megnéztem ugyanis, amit küldtél, tudok angolul, de itt is elakadok...már az elején, mert arra már sikerült rájönni, h. a photoshop-ban pl. egy képet is sokféleképpen lehet megnyitni és persze nem mindegy melyik képet hogyan. Mindegy...azért köszönöm!

Ja, igen! Értelmes válasz úgy gondolom csak értelmesen megfogalmazott kérdésre jöhet, egyébként vicc az egész:-) itt is, amiket olvasni lehet...

Üdv. Heni

2013. jan. 16. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű megoldás: készítesz egy új felületet, amire befér a két kép. Kijelölöd az első képet, jobb klikk, Feather, itt 0-250 közötti értéket adj meg (elsőnek mondjuk 100, ha nem jó, változtass). Illeszd be az első képet az új felületre. Ugyanez a másodikkal, és úgy illeszd össze, hogy ne nagyon látszódjon a határ.

De ez ccsak tipp így fejből, nem szoktam ilyesmit csinálni.

2013. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!