Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teleíteni lehet úgy hogy...

Teleíteni lehet úgy hogy nincs cd hozzá?

Figyelt kérdés
mert nekem van most egy win8 le töltve ?
2013. jan. 15. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ntfs re formázól egy usb majd winrarral(vagyvalami mással) kiszeded az isoból a fájlokat és ráteszed az usb re.


Utánna pedig újraindítotd a gépet amikor ki írja a lehetőségket akkor f11 majd megkeresed ott az usb et rámész és telepíti.

Én ezt csináltam windows 7 el.


Min 4gb usb re oks.

2013. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi eza nfts vagy mi
2013. jan. 15. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 1 fájlrendszer mint a fat meg a fat32 asszem ezeközül az egyik az usb-d fájlendszere ezt át kell formáznod ntfsre, hogy tudj telepiteni windowst vele csak lehetséges, hogy a bios-ban át kell állitsad a boot-ot usbre is ha nincs beállitva de ezt meg fogod tudni ugy, hogyha nem indul el a telepités de szerintem egyszerbübb ha elszaladsz a boltba 1 dvdért.
2013. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Azaz cd -ért.

A másik kérdésre itt találsz választ (windows telepítése / javítása USB -ről)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


a goggle kulcsszavak: Windows telepítése Usb

Youtube -on is van hozzá instrukció!

pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=QJOWUp84z4k

2013. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
win8 nemhiszem h elfér 700 mbn egy xp-nek van ennyi
2013. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Ha nem fér el akkor a DVD lemezt bootolhatóvá kell tenni az megint egy problematika.Nem azt írom hogy nem megoldható csak prog.kell hozzá pl.:EasyBoot. (nero-ban nem bízom).

Az meg egy másik kérdés hogy hogyan lett leszedve, elvileg ha lemezkép (normális esetben) akkor az tartalmazza a lemezstruktúrát és kiírható a lemezkép-programmal is.

2013. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!