Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a hangkártyámat?

Figyelt kérdés

Alaplap típusa: ASUS M5A78L-M USB3


Eddig win 7-em volt és kiválóan működött a drivereket is simán feldobta a gépre. Ma tettem fel a win8-at és nem bírom telepíteni rajta a hangkártyát és ezért nincs hang. Letöltöttem az asus.hu-ról is a win8-as drivert de a telepítésnél azt írja ki hogy: "We can't find HD audio device." Nem tudom miért írja ki hogyha rávan integrálva az alaplapra valami tanács hogyhogyan tudnám felrakni hogy mködjön is?


2013. jan. 15. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Innen letudod tölteni a drivert. Persze nézd meg h hány bites rendszered van, annak megfelelően töltsd le. Ezek után elvileg a Setuppal felkéne h tolja, de ha nem, próbáld meg az Eszközkezelőben megkerestetni vele a letöltött progit.

2013. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!