Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro Truck Simulator 2 vélemén...

Virágh Attila kérdése:

Euro Truck Simulator 2 vélemények?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 08:39
1 2
 11/20 anonim válasza:

1-esnek: Ha unod a GPS útvonalait, térj át egy általad választott útra, a GPS újra fog tervezni és megpróbál azon az úton vinni, így fel. Az esők hosszát és gyakoriságát tudod a beállításokban növelni illetve csökkenteni, az évszakváltozást viszont én is hiányolom.


Utolsónak: Ugye ezt nem gondolod komolyan??? Kamionoknak a valóságban is 90 km/h az engedélyezett legnagyobb sebességük... És az is autópályán! 110-el ne akarj már menni...


És a véleményem: Szerintem egy egész jó játék, szerintem is van 1-2 hiányosság, amit bele tehettek volna, de tényleg jó játék. Akit érdekelnek a kamionok, meg úgy a kamionozás, annak szerintem tetszeni fog, ha kipróbálja. Én is már rég óta játszok rajta, nem unalmas szerintem.

2014. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Azt akartam írni, hogy így fel lehet fedezni új utakat, csak lemaradt a mondat vége.
2014. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszi

játszom vele egy ideje, és imádom, azt kell hogy mondjam

nekem nagyon tetszik

megéri az árát, aki megveszi

2014. márc. 21. 16:10
 14/20 ffmdsv válasza:
Ha 90 km/h-nál többel szeretnél menni akkor kapcsold ki a beállitások / játékmenetbe a sebességlimitert.
2014. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 ffmdsv válasza:
Ha unod a rendőröket, beállíthatod hogy ne büntessenek: (myDocuments\Euro Truck Simulator 2\profiles\valami83646) mappában lévő config.cfg fájlt megnyitod és a g_police "1"-et átirod "0"-ra.
2014. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

vannak benne rendőrök?

vagy a trafira, meg az ütközésre gondolsz?

2014. szept. 30. 20:54
 17/20 ffmdsv válasza:
Igen a traffira gondoltam + ütközés + piroslámpán áthaladás.
2014. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ffmdsv válasza:
Én a Frank magyar térképén játszom és azon gyakoriak a traffizó rendőrök.
2014. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
értem, köszi a hozzászólást ;)
2014. okt. 3. 21:17
 20/20 anonim válasza:

Már jó ideje játszok, én még a legelső résszel kezdtem, ami egy játék-újságnak volt ingyenes melléklete.

Pozitívum:

- Az Európában elterjedt kamionok szerintem megfelelő mennyiséggel benne vannak.

- A térkép alapból elég nagy

- 90-nél gyorsabban nem is kell haladni. Ha akarsz, válts NFS-re

- Modolható -> változatossá tehető (csak vigyázni kell)

- Még foglalkoznak vele, tehát pofozgatják


Negatívum:

- Az időjárás a térképen való barangolással lehetne változatosabb, északon, akár havas is...

- Változó évszakok

- Modolásnál oda kell figyelni az összeakadásokra


Összességében egy jó kis játék. Nem mondható unalmasnak... Ha "tépni" akarsz, nevezz be AC-ra, vagy rF2-re. Azok versenyszimulátorok...

2014. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!