Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen fénykép szerkesztő...

Van ilyen fénykép szerkesztő program?

Figyelt kérdés

Amivel egy fényképezett térképet(amit nyilván kicsit oldalról fényképeztem, és a fény se mindenhol ugyanúgy esik rá)nyomtatható verzióba alakíthatok.

Mint pl ez: [link] (csak hogy értsétek mire gondolok)

A kép fekete-fehér eredetileg, szöveggel.



2013. jan. 16. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne már, hogy a neten nincs meg sehol digitálisan az a térkép!
2013. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elhiheted,hogy nem az volt az első dolgom,hogy itt kérdést tegyek fel.Nyilván előtte több helyen is megnéztem(igen ,a google-t is használtam).
2013. jan. 16. 16:58
 3/7 tabaki ***** válasza:
Ne csak a célodat mutasd be, hanem azt is, amiből kiindulnál. Esély mindenesetre van rá, hogy Inkscape-pel vektorossá alakíts, akkor tetszés szerint torzíthatod, szerkesztheted, egyszerűsítheted, színezheted, ésatöbbi. A program ismerete nélkül viszont félő, hogy egyszerűen szívás lesz a vége. Ha valahogy meg tudnád mutatni a képet, okosabbakat is lehetne mondani. Privátban keress meg, ha nem akarod nagydobra verni.
2013. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sajnos a kép szerzői jogvédelem alatt áll( és tényleg nem tehetem fel sehová), bár ez máskor nem akadály:)

de a térkép szélét jelölő vonalat pirossal bejelöltem, ha ez segít:

[link]

2013. jan. 16. 19:41
 5/7 tabaki ***** válasza:
Túl sokat nem, pláne, hogy egy nudli tableten nézem. Majd használhatób gépen kipróbálom.
2013. jan. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már megoldottam a problémát inkspace-el, köszi:)
2013. jan. 17. 13:22
 7/7 tabaki ***** válasza:
Oxi.
2013. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!