Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettema microsoft...

Telepítettema microsoft office 2010 et és amikor tette az áram elment pont akkor amikor tettem! Megint fel akartam tenni, és nem engedte mert hibát írt ki! Akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

4. módszer: Microsoft Office 2010 programcsomagok kézi eltávolítása

[link]

...6 lépésben, részletesen leírva (érdemes kinyomtatni, hogy az eltávolításnál kéznél legyen)

2013. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké köszi :D
2013. jan. 16. 13:58
 3/6 A kérdező kommentje:
DE lehet hülye kérdés de pontosan tudom ogy kell eltávolítani,de az van h amikor telepítettem úgy kb a felénél volt és akkor mnet el az áram! De nics semmi felrakva,még a add or remove ugye oda sincs fölrakva maga a gépre nincs! És éppen ez az elindítom és valami problémát ír ki! Nah ez az h a windows mappába nem rakott valamit?
2013. jan. 16. 14:04
 4/6 tabaki ***** válasza:

"Megint fel akartam tenni, és nem engedte mert hibát írt ki!"


A világ legjobb dumája. Mégis, miért nem közlöd a hiba szövegét? Csúnya szavak vannak benne? Szigorúan bizalmas? Lehet, hogy neked halandzsa, de más esetleg éppen annak az alapján fogja megtalálni a megoldást. Soha nem gondoltál rá, hogy értelme is van a hibaüzenetnek?

Tehát elsősorban közöld, hogy a gép szerint mi a baj.

2013. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha lehetséges, állíts visza a Rendszert, az Office telepítésének az időpontja elé. (ha máshogy nem megy, Csökkentett módban)

majd utána a Wise Registry Cleaner programmal egy teljes registry takarítást végezni, és csak utána megkisérelni újból felrakni az Office 2010-et.

(ha így sem működik, majd valamikor egy rendszer-újratelepítés segíhet...)

2013. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

"És éppen ez az elindítom és valami problémát ír ki!"

Ezt az előbb nem is vettem észre. Dettó.

Hm, valami, szóval valami... Aha, lehet, hogy gond van vele, szerintem meg kéne csinálni.


Az állatorvos elmegy a körzeti orvosához, az beinvitálja:

-- Á, kedves kolléga! Mondja el, mi a panasza, segítünk!

-- Hja, így könnyű...

2013. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!