Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Game Maker 8.1 hogy lehet pc...

Game Maker 8.1 hogy lehet pc játékot csinálni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a Counter strike 1.6!!

2013. jan. 17. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem GM-mel csak 2D-s játékokat tudsz csinálni, de nem tudom, nagyon régen láttam utoljára. CS szerű játékhoz inkább FPS Creator-ból kéne kiindulni. :)
2013. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Amúgy meg meg kell tanulnod a kezelését, és annyi. Gondolod, itt valaki három sorban elárulja a nagy titkot, és onnantól te is tudni fogod? Hogy csak elkerülte a figyelmedet Játékcsinálás menüpont, amelyikre rá kéne kattintanod?


Papír, ceruza -- hogyan lehet regényt írni?

Olyanra gondolok, mint a Mester és Margarita!

2013. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyetértek tabaki válaszával.Az másik comment irójának pedig: Lehet Game Maker-ben 3ds játékot is készíteni pusztán csak az eredeti verziónak kell meglennie (Pro version).De a 3d egyértelműen nehezebb de nem megy a kód írása akkor töltsd le 1-2 3d-s extensiont amiben Drag&Drop-al könnyebben meg lehet oldani!
2013. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

itt egy video

nézd meg a többi részt is

ő megmutatja


http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_360695..

2013. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!