Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 operációs rendszerem...

Windows 7 operációs rendszerem van, és erre keresek ATI Radeon 9600 típusú 32bites video kártyához illesztőprogramot. Mindent próbáltam, de egyik sem működik, az automatikus frissítés sem találja. Honnan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Hivatalos honlapon is néztem. Ha valakinek megvan, el is küldhetné nekem. :)

2013. jan. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy régi kártyához már nem igen van új oprendszerhez driver. Próbáltad a Vistásat??
2013. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amikor rákerestem és beállítottam a VGA és az oprendszer jellemzőit, WIN7 helyett is a Vista drivert adja ki. Próbáld ki azt...


[link]

2013. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De gond van most? Hullámzik az ablak mozgatásnál?

Eszközkezelőben van kérdőjel?

2013. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg fogom nézni ezt is,bár legalább 100félét kipróbáltam. :)

Kérdőjel helyett felkiáltójel van. Túl sok gond nincs vele, de mondjuk az Aero téma nem megy. Szaggat az online film.

2013. jan. 18. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Beírhatod keresőbe "aero"...a legalsó opciót indítsd, hátha(javítás)...de szerintem kevés a kártya hozzá.

A filmen lehetőség: jobbklikk/beállítások...innen vedd ki a hardveres gyorsítás pipát...akkor mi a helyzet?

2013. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
?
2013. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,hogy csak most írok.

Mindent végigpróbáltam,amiket írtatok, de semmi nem jött be.

Állandóan ugyanazt a hibaüzenetet adta, pedig nem hiszem,hogy az összes illesztőprogram rossz volt.

Végül az lett a megoldás,hogy visszatettem az XP-t, ezzel minden tökéletes,azóta is ez maradt. Azért köszi! :)

2013. jan. 24. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!