Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Java izét kell letölten...

Canadafan kérdése:

Melyik Java izét kell letölteni ehhez? Részletek alább.

Figyelt kérdés
Egy chates oldalra akarok belépni és kiírja, hogy vmi bővitmény hiányzik, de mikor rámegyek, hogy töltse le akkor nem tölti le. Valami Java 7 su akármi a neve. Az Oracle oldalon valami óriás csomagot találtam csak ami hasonló nevű nem hiszem, hogy az egész kell. Hogy oldjam ezt meg?
2013. jan. 18. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egész kell, mind a 100 MB :D
2013. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok nem néztem a méretét csak hogy a gépem azt írta, hogy 25 perc letölteni és ott feladtam a harcot, mert mondom mi a szar ez ?? :) Jó bevallom lány vagyok, nem értek hozzá annyira :)


A gépen nincs vmi olyan, hogy megnézi hogy milyen java van fent és szépen ráfrissíti amit kell? Mivel vmilyen biztos van mert más oldalak amik szintén használják zökkenőmentesen mennek.

Szóval most honnan tudjam, hogy pontosan melyiket telepítsem fel, mert többféle verzió is van a letöltős oldalakon is.

2013. jan. 18. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy lány vagy nem mentesít azért mert nem értesz hozzá. Ne hagyd h bemeséljék, hogy csak mert lány vagy butábbnak is kell lenned!


Valószínűleg nincs fenn Java a gépeden. A többi oldal azért mehet jól, mert nem használnak Javát. A windows-ra való 32 bites biztosan jó lesz a gépedre. Azt tedd fel!

2013. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Absz nem érzem butának magam, sőt..meg szoktam oldani az ilyen irányú problémákat csak most lusta voltam utána olvasni:))


Megnéztem a vezérlőpultba, hogy milyen programokat vannak (a programok eltávolításában) ezt a kettőt találtam:

Java 7 Update 9

Java 7 Update 9 (64 bit)


Így is töltsek le egy komplett újat? Vagy ezeket vegyem le előtte?


Amúgy köszi a segítséget:)

2013. jan. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!