Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem újra a...

Hogyan telepítsem újra a windows 7-et cd nélkül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a gépem valószínűleg bekapott egy vírust én nem tud semmilyen .exe fájlt indítani, csak mappákat képeket, stb... Újra szeretném telepíteni, de egy ,hogy nem tudom hogy kell, kettő, pedig nincs cd-ém, mert laptop és csak egy matrica van az alján, a termék számmal meg hogy windows 7 home premium. Mit kell most tennem?

2013. jan. 18. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

leszedsz egy oprendszert és kiírod, felrakod az alján lévő kulccsal


laptopban amúgy szokott lenni optikai meghajtó

2013. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és honnan lehet leszedni op. rendszert?
2013. jan. 18. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
:D:D Az előbb írta h nincs cd meghajtója, akkor hogy írja ki??? pendriveról is fel lehet rakni. Torrentről töltsd le a megfelelő op rendszert, de a lényeg h iso fájl legyen. Aztán töltsd le a Windows 7 USB DVD tool-t, és másold rá. Természetesen kell egy 8 gigás pendrive, vagy nemtom h rámegy e egy 4esre. Aztán gépre rádug, és indításnál belépsz a boot menübe (F2 vagy DEL szokott lenni), a boot menünél a pendrive-ot első helyre bepakolod, F10, és nyomhatod :) A telepítést pedig normál paraszt ésszel meg lehet csinálni, nem kell hozzá nagy tudás
2013. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már újra is telepítettem.
2013. jan. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!