Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jdownloader letöltési problémák?

Jdownloader letöltési problémák?

Figyelt kérdés

Szerettem volna letölteni vele valamit, de aztán kijött egy ablak valami olyasmivel, hogy az én letöltőm csak valami "16 bytes keys" és kellene a 32 bytes keys neki. Van két gomb: confirm, cancel. Ha confirmra nyomok, akkor a java oldalán ajánl egy letöltési lehetőséget (emellett bejön egy német nyelvű útmutató is), policy.jar vagy valami hasonló néven. Amelyet a jdownloaderrel nem tudok letölteni az offline állapota miatt. Ha böngészővel töltöm le, akkor meg akárhova is rakom, nem változtat semmin. (Igen, beraktam a megfelelő jdownloader mappába)

Valami ötlet?


2013. jan. 18. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A program tud magyarul is beállításokban van rá lehetőség.. A linkekeket kimásolod, hozzáadod a linkgyűjtőbe, majd tovább gomb. Ellenőrzi, hogy letölthető, zöld pipa látszik.

Igazából nem teljesen világos s leírásod nekem.

2013. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most szépen leírtad nekem a jdownloader működését normál állapotban, amivel ha hiszed, ha nem, teljes mértékben tisztában vagyok.. Nem két napja használom (és nyilván magyarra van állítva.)

De akkor vegyük lépésről lépésre.

- Elindítok egy letölteni kívánt fájlt

- mielőtt ellenőrizné, hogy online-e vagy sem, be ad egy ablakot az említett 16 bytes - 36 bytes témával

- Két lehetőség van: vagy confirm, vagy cancel

- Ha a cancel-re nyomok, eleve le sem ellenőrzi a fájlt, hanem offline és ennyi volt a téma.

- Ha a confirm-ra nyomok, akkor a böngészőmet elindítja két ablakkal. Az egyik valami jdownloaderes oldal, ami egy policy.jar (vagy valami hasonló) nevű dolgot akar letöltetni velem. Emellé beugrik egy útmutató is, ahogy ezt le kellene töltenem, de ez van németül. Ami még másodlagos, mert meg lehet próbálni a képek alapján követni, ami lehetetlen, mert még csak nem is néz ki hasonlóan az én downloaderem. Próbáltam így is letölteni ezt a policy.jar-dolgot a downloaderrel, de eleve offline-b teszi, így ez a történet is megszakad ezen a ponton.

- Épp ezért letöltöttem ezt a policy.jar-dolgot simán böngészővel, próbáltam betenni a Jdownloader mappájába mindenhova, de semmire sem mentem vele így se.

Így ebből adódik a tegnapi utolsó kérdésem: Valami ötlet??? Eddig kifogástalanul működött...

2013. jan. 19. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Hááát...nekem nincs. :) Ilyen problémába még nem futottam bele.

Itt valamit írnak, de gondolom, már nézted. [link]

De nekem ez magas.

2013. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!