Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom felgyorsítani a...

Hungaristen kérdése:

Hogyan tudom felgyorsítani a videókártyám? A Half Life 2 Episode Three akad minimál-grafikán. XP-m van, van egy GG RAM-om,12 GB szabad hely a C-n. Hogyan tudom felgyorsítani a megjelenítést, vagy a gyorsaságot?

Figyelt kérdés

ATI Radeon 9600-F3F3 (Nem pro)

AGP 128 MB 128 Bit 8X videókártya.



2013. jan. 19. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A Half Life 2 Episode Three mindezidáig nem jelent meg. Egyébként a videókártyát egy módon lehet jelentősen gyorsítani: ha lecseréled egy gyorsabbra ;)
2013. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De amúgy már megjelent a HL2E3. De nem ez a lényeg. Én a gyorsaságát akarom húzni a videókártyának.
2013. jan. 19. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Komolyan megjelent????? Linkelj!!!!!
2013. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent meg :) Ha valaha megjelenik és ugyanazt a motort fogja használni, mint az Episode Two, akkor elvileg futni fog a te videókártyádon is (igaz minimál grafikán, mert a Pro-n futott anno rendesen ...nekem is az volt)
2013. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De kijött! Nem értik. Már nekem meg is van, elég ritka sz*r lett. Annyi, hogy nem kell telepíteni a játékott, hanem egy jelszót kell megadni a csomagoláshoz.
2013. jan. 26. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyu. Mivel az interneten fellelhető, a témáról szóló összes cikk csak arról szól, hogy nem jelent még meg, így érthető a kétkedés, hogy honnan meg neked a 3. epizód. Esetleg letöltési linket, illetve képernyőképet ha mellékelnél...
2013. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NagyTT válasza:
most mi a f....sz van?
2014. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!