Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP vagy Windows 8?

RobSton kérdése:

Windows XP vagy Windows 8?

Figyelt kérdés

Lenne egy Intel Celeron 2.93GHZ CPU

1GB RAM-mal

ATi Radeon HD 3650 VGA

Melyik rendszer futna jobban ?

Csak hallottam hogy a 8 nem eszik olyan sokat mint a 7 .



2013. jan. 19. 23:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy XP-t telepíts rá! 1GB RAM-hoz nagyon vista se lehet nemhogy még win 7 vagy 8. tehát XP :)
2013. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Xubuntu.

Aki egy 12 éves elavult fos rendszert telepít, az szimplán idióta...

2013. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
XP, és majd mikor lejár (vmikor 2014-ben) tehetsz rá Vistát. A 8 sem gyorsabb mint a 7, a hardver követelmények kb. meg1eznek, csak bizonyos esetekben gyorsabbnak tűnik. Tehát Xp vagy Vistát tegyél rá.
2013. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Elôzô vok: Persze tehetsz rá linuxot is, de ha ragaszkodsz a win-hez, akkor az elôzô hsz-ben leírtam.
2013. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Amíg az XP támogatott addig mindegy hány éves, Xubuntu-t vagy akármilyen Ubuntu disztribúciót egy átlagfelhasználó úgy sem fog felrakni, és megtanulni a kezelését, miközben a Windows-t már amúgy is mindenki jobban ismeri és érti.
2013. jan. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

"Amíg az XP támogatott addig mindegy hány éves"

Hogy lenne már mindegy?? Egy elavult szar...

"Xubuntu-t vagy akármilyen Ubuntu disztribúciót egy átlagfelhasználó úgy sem fog felrakni, és megtanulni a kezelését, miközben a Windows-t már amúgy is mindenki jobban ismeri és érti."

Miért nem?

Egyszerűbb telepíteni, egyszerűbb programokat telepíteni és minden szempontból egyszerűbb használni, mint bármelyik Windowst, nem kevés átlag vagy még inkább átlag alatti useren teszteltem mostanában, és 1-2 nap megszokás után ők kérdezték, hogy miért kínlódtak eddig windowssal...

2013. jan. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

az xp rohadtul nem "elavult szar"


egyébként szerintem is azt tedd fel, sokkal megbízhatóbb és kompatibilisebb mindennel, mint a win7 (és gondolom a 8-al is ugyanez a helyzet) és a géped sem egy atomerőmű, meg sem próbálnék xp-n kívül mást feltenni arra :D

2013. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Ha átlagos dolgokra szeretnéd használni, akkor Ubuntut ajánlanám! Telepítése rém egyszerű, alapból felrak egy csomó programot és drivert, sokkal gyorsabban túl vagy a telepítgetéseken, mint Windows esetében. Én is csak azért használok Windows-t, mert egyik az, hogy a 7-es verzió óta már eléggé használható lett + mert olyan szoftvereket használok rendszeresen, amik csak Windowson vagy Mac-en futnak.
2013. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

"az xp rohadtul nem "elavult szar" "

Dehogynem, csak k*rvára nem értetek hozzá.

2013. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor XP lessz. És mit gondolatok a Debian Linuxról ?
2013. jan. 20. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!