Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sracok! Ha xbox game-et...

Sracok! Ha xbox game-et szeretnek magyarositani, hogyan kezdjek hozza? Mindenhol az van, h toltsd le a magyarositast, ha egyaltalan fent van. Van egy par game, amit magamnak szeretnek forditani, mert nem talalom, igy megoldanam en.

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nos, ha mindenképp magyarosítani szeretnéd akkor érdemes lehet beszerezni egy magyar zászló mintájú szalagot, egy kolbászt, egy üveg pálinkát, díszítés gyanánt pedig egy matyó hímzéses kendőt, majd ezt mind beleteszed egy szép fonott kosárba. Ezek után már csak annyit kell tenned, hogy belerakod a játékot is a kosárba és rögtön magyaros lesz.
2013. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg megkenek egy korozottes kenyeret majd elfogyasztok egy legalabb 4 puttonyos aszut es valamilyen programmal megkeresem a nyelvi fajlokat es leforditom. Ez mind megy is egy pc-nel de boxnal nem. Ezert kerdeztem.
2013. jan. 20. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Valósznűleg boxnál is hasonlóan mehet a dolog, a különbség annyi, hogy flashelt box kell, mert különben a magyarosított játékot nem fogja vinni. Mekkora jó lenne ha pendrive-on be lehetne etetni a játéknak a nyelvi fájlokat!
2013. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a Flash-el nincs gond csak a kivitel... elolvastam meg egy oldalt de nem lettem okosabb. elméletben megy minden de hat a gyakorlat... :)
2013. jan. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!