Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet annak az oka hogy a...

Dexterhun kérdése:

Mi lehet annak az oka hogy a játékok amiket feltelepítek nem indulnak el? Semmi hibaüzenet, semmi fekete képernyő, egyszerűen meg se nyikkannak. A Gépem bőven megfelel. AMD A6 Vision 1.9Ghz 4mag.6Gb 1066 Mhz RAM Radeon HD 6720G2 1Gb RAM.

Figyelt kérdés
Pár napos a windows7 és az összes fontos frissítést feldobtam .Net framework is legfrisebb, DirectX is.. sőt amit a játékhoz adnak azt is mindig feldobtam.. egyszerűen fogalmam sincs mi a gond.. Nem vagyok egy tök hülye.. crack-eket crackfix-eket istudom hogy kell feldobni, de szerintem valami más szoftveres összeakadás van, vagy valami hiányzik..
2013. jan. 20. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

> Pár napos a windows7 és az összes fontos frissítést feldobtam .

A videókártya driverét is feltelepítetted?

2013. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

folyamatok között futnak vagy ott sincsenek már közvetlen indítás után? egyetlen egy játék sem indul el?

rendszergazdaként próbáltad már futtatni őket?

2013. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, minden driver a legutóbbi verziójú. Természetesen az videókari driver is 2013-as release 13-1_mobility_vista_win7_win8_64_dd_ccc_whql..

És a feladatkezelőben a folyamatok táblán sincsenek miután elindítom őket.. mindent rendszergazdagént futtatok. Egyébként nem minden játék csinálja ezt, csak a Black Ops 2, Borderlands 2, Hell yeah.. Viszont azon gondolkodtam, hogy nem lehet e hogy a Farcry 3 kavart össze valamit mert azt raktam fel elsőnek és az tökéletesen fut.

2013. jan. 21. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom így, ezer oka lehet

de azért ezeket rakd fel még egyszer, hogy biztosan kizárjuk a lehetséges problémák közül ezeket:


Nvidia Physx

[link]


NetFramework

[link]


Directx

[link]


c++ 2005 x64

[link]


c++ 2008 x64

[link]


c++ 2010 x64

[link]


c++ 2005 x86

[link]


c++ 2008 x86

[link]


c++ 2010 x86

[link]


ati driver

[link]

2013. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jajj bocs az ati driverhez rossz linket adtam, de ezzel csináld inkább [link]
2013. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bocs, a c++ 2005 x86 is rossz link xd

ez a jó :D

[link]

2013. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! mindent leszedtem aztán megint felraktam, (nem tudom számít e) a steamet is feldobtam és most megy minden.
2013. jan. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!