Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud mondani egy drivert?

Valaki tud mondani egy drivert?

Figyelt kérdés
Van egy alaplapi integrált video kártyám,xp-n minden jol ment rajta de amint feltettem a win7-et elbaszott mindent.Nincs vagyis nem találok semmilyen Video kártya drivert és szo szerint Semmi játék nem fut rajta...valaki segitsen légyszives.A VIDI KARI MÁRKÁJA: INTEL GMA 900
2013. jan. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Alaplap tipusa?
2013. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha minden igaz (ami elég valószínű) akkor nincs hozzá win7-es driver, sajnálom :(
2013. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
GMA 900 elég régi. Vagy marad az XP, vagy felteszel egy Linuxot...
2013. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szoval akkor win7 en nem fog menni a minecraft és a wow :/...amugy az alaplap típusa:Dell Optiplex GX280
2013. jan. 21. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondom: tegyél fel Linuxot. Arra van hozzá driver és megy rajta a Miecraft is és a wow is.

Mondjuk a GMA900 elég karcsú, de játszottam már ilyenen wow-ot.

2013. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..nem akarok most telepitgetni...inkább majd veszek nagyobb video kártyát...Minecraft meg megvan xboxra is...de azért kössz
2013. jan. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!