Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Datás letöltés hogyan?

Datás letöltés hogyan?

Figyelt kérdés
Előfizettem 4 napra és a saját vezérlőjükkel akartam letölteni több fájlt egyszerre de nem csinált semmit, felhasználó név jelszó beírva de semmi! Vki elmondaná paraszt nyelven hogy mit kell csinálni? beállítani? vagy milyen más letöltőt érdemes használni? de annak is a beállítása!

2013. jan. 20. 12:07
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld ki a JDownloadert. Az account manager részébe (beállítások fül) tudod megadni a jelszót a Datahu -ra is)

nem tudok mit mondani róla, vágólapra másolod a letöltő linkeket leellenörzi és start al indul.

Van egy lehetőség, hogy figyelje a vágólapot akkor automatikusan a linkgyüjtőbe teszi.

Az összes fájlmegosztóra érvényes a Datahu -ra is.

2013. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhasználó név mi legyen? pl. a mobil száma vagy mi? most is kínlódok vele, még azóta szinte, Invalid account! ezt írja a kliens, de online az oldalukon meg be enged lépni, szval nem értem..
2013. jan. 20. 21:19
 3/4 csacsi2 ***** válasza:
Felhasználónév a megadott E-mail címed ha minden igaz.
2013. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jó, Invalid account az imélemmel is de amúgy beléphetek azt engedi csak a klienssel nem, de nem csak a Jdownloaderrel van így hanem a freedow.., a datás saját letöltője stb egyikkel sem enged, leszedem a gépről így nem kell.
2013. jan. 21. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!