Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PInnacle Studio vki tudja?

PInnacle Studio vki tudja?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma össze akartam vágni a videomat amit felvettünk barátommal De amikor be raktam a pinnacle studi 16-ba akkor egy kis lakat van rajta és csak a hangunk megy kép helyén egy lakat van? mi lehet a gond?

a Videó 10gb méretű lehet h átkéne konvertálnom? jah és avi.


2013. jan. 20. 13:18
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

rég használtam,de

A lakattal zárolod a sáv szerkesztését, tehát ha pl vágod a hangot, de a képet nem szeretnéd zárd le a képet így csak a hangot vágja. ha jól tudom mielőtt mentenéd fel kell oldani a lakatokat, hogy azokat mentse. Amin lakat van nem kerül mentésre.


Ennyit tudok mondani remélem segít (rég használtam és nincs most telepítve)!

2013. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] ez van..
2013. jan. 20. 13:55
 3/5 csacsi2 ***** válasza:
Passz. Lehet nem ismeri a video tömörítési eljárást, konvertáld át mjpeg -be azt ismernie kell.
2013. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Segitenél h miben konvertáljam? mert az álltalános kenvertálok csak a hanot mutatják és a képet nem... Video avi és action -al rögiztettem
2013. jan. 20. 14:30
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Én az Any video Convertert használom videokonvertálásrs. Ingyenes és ismeri az összes formátumot.


a fájlkiterjesztés majdnem mindegy, lehet avi -ban csak Videokodek legyen

SvideoCD -nél mpeg I

DVD vido -nál Mpeg II


tudni kellene a videofájl eredeti tulajdonságait, hogy ne legyen minőségromlás.

Az AVC -nél be lehet állítani, hogy a képméretet ne változtassa (videoméret : original)

Videokodek Mpeg II

stb. itt írnak a szabványos videoformátumokról:

[link]


Ha a képméret nem is stimmel a szabvánnyal a kodek és a képkocka arány stimmeljen.


A video tulajdonságainak kinyerésére hasznos a mediainfo nevü kis program:

[link]

2013. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!