Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangkártya driver, mi a probléma?

Hangkártya driver, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a gépemre a Windows 7-et.A számítógéppel kapott driverek csak Xp-vel Linuxal és Win Vista-val kompatibilisek.Tehát Win7-el nem,alapból feltesz telepítés után egy hangkártya drivert de azzal nem működik a mikrofon.Sajnos én a mikrofont napi szinten használom(külföldön élő rokonaimmal beszélek skype-on).

A hangszórók működnek,azzal nincs probléma.

Tudnátok ajánlani egy oldalt ahonnan le lehet tölteni a drivert Win7-re?Vagy egy programot?

Hangkártya: VIA High Definition Audio.

Proci,RAM az elég jó,win7-nek megfelelő.


Előre is köszi!



2013. jan. 20. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nézd meg , hogy nincs -e kikapcsolva a mikrofon a hangtulajdonságoknál. Lehet hogy csak az a gond.
2013. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt keresgélj, sajnos ennyi infó kevés, hogy a pontos fájlt mi megtaláljuk.

[link]


Egyébként, elvileg a Vista driverek kompatibiliseknek kellene lenniük a Win7-tel is...

2013. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első kommentelő-már néztem......pontosabb adatokat,hogy tudnék szerezni?nem vagyok valami profi
2013. jan. 20. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok ugyan win7 szakértő, de úgy gondolom, hogy ha a hangszórók működnek akkor elvileg a mikrofonnak is kellene. Biztos, hogy a hangtulajdonságoknál lesz a válasz. Lehet hogy egyszerűen le van húzva a kimenetnél a hangerő, vagy valami ilyesmire tudok gondolni.
2013. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!