Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan program amivel a...

Tárkányi Zoltán kérdése:

Van-e olyan program amivel a windows pc játékokat lehessen futtatni Linux operációs rendszeren?

Figyelt kérdés
És ha van adnátok egy linket?

#Windows_vs_Linux
2013. jan. 20. 18:16
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

A Wine -al lehet, de egy nagy kínlódás az egész.


Mi akadályoz meg benne hogy Windows -t is telepíts a gépedre? Nekem mindig így van.

Van egy Windows is meg egy Linux is. A gép bekapcsolásakor vagy újraindításakor tudok választani közöttük, hogy melyik induljon el.

2013. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sógoromnak van Linux a gépén és nővéremnek meg windows-os játék kellenek csak az a baj hogy sógorom makacs és nem küszködik a windows-al, meg nem sikerült feltenni mert akárhányat letöltöttünk Windows Xp-t egyik se működött, mert valamilyen hibát írt ki mindig, meg amúgy se szereti a windows-t meg nem is nagyon ért hozzá. Hogy két op. rendszer legyen rajta ahoz meg túl gyenge a gép. Vagy nem?

Gép : 512 MB RAM

64 MB Videókari, 40GB winyó,

Procira már nem emlékszem de az se túl nagy.

2013. jan. 20. 22:32
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Hát ettől a géptől ne várjatok csodát, és a Wine is felejtős rajta szerintem, hiszen mégis csak egy virtuális környezet, aminek édes kevés 512 Mb RAM

Vegyenek egy normális gépet, amire rakjanak egy Windows 7 -et meg egy Linux -ot, így mindenki örülni fog. Amúgy nem egy agyműtét felrakni 2 oprendszert egy gépre és egyáltalán nem bonyolítja meg a dolgokat.

2013. jan. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen úgy volna a legjobb de anyagi gondok miatt nem tudnak venni új gépet. De azért ki találunk valamit hogy jó legyen. Köszön szépen hogy írtál, és válaszoltál.

Uttánna néztem a wine programnak de tényleg ahogy mondtad egy nagy kinlódás. De ha van valami jó windows xp elküldhetnéd a linkjét mert én egy normális xp nem találtam.

Pedig van nCore, Beload, Diablo torrentem meg még néhány de nem találtam rajtuk olyan jó xp-t

2013. jan. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!