Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 1 samsung merevlemezem!...

Van 1 samsung merevlemezem! Letöltöttem 1 próba idős HDDsentienel progit,95% kondició. Beszereztem a softver csomagot, indítottam egy felületi lemez tesztet, a teszt végén kondició 24% és 2 nappal későb megis adta magát a vinyó! Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős a hdd? És miért töltötted le a HD Sentinelt, volt vmi gyanús dolog a gépeddel??? Igazából fura... a felület sérült volt?
2013. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi előtt nem csináltam meg a lemez felületi tesztet tökéletesen működött, utána meg fagyogatott, halottam a fülemmel ahogy küszködik a vinyó a betöltéssel. az előtt 1 hangot sem adott ki

Totál kiakadtam!

2013. jan. 20. 20:59
 3/9 A kérdező kommentje:

Kb 1 éves, 500 GB

És semmi gond a gépemmeel eddig nem volt semmi baja a vinyonak sem! most Meg kölcsibe kellett kérnem 1-et Oprendszert sem enged felrakni formázni sem enged mert meg fagy!

2013. jan. 20. 21:02
 4/9 A kérdező kommentje:
csak azért töltöttem le mert kíváncsi voltam a vinyó állapotára. nem rég hallottam a progiról de biztos hogy nem fogom meg venni, össze is vesztem ismerősömmel aki oda adta
2013. jan. 20. 21:05
 5/9 A kérdező kommentje:

Western Digital, sata/32MB Ceache, 500GB

Tehetetlen vagyok 1 évvel ez előtt vettem meg egy jó barátomtól aki PCkkel/ alkatrészekkel foglalkozik

a géppel jól bánok, csak filmnézésre ,filmek írására és zene halgatásra valamint netezésre használom és nem sokat mert a napom nagy részét munkával töltöm.

2013. jan. 20. 21:20
 6/9 anti paladin ***** válasza:

Kifogtál egy tényleg ótvar gyártású darabot. Ennyi történt.

Előfordul az ilyen mindegyik gyártónál.

Gariztasd ha még lehet.

2013. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csinálj egy lemez ellenőrzést:ragd a gébe azt a samsung HDD is (secondary(másodlagosként)>sajátgép>samsung HDD-én jobbegérgomb>Tulajdonságok >Eszközök>hibaellenőrzés:Ellenőrzés gombra klik >pipáld ki a másodikat:Szektothibák keresése és kisérlet javitásukra>Indítás. várd meg míg a 4 fázis végig megy utána ok.

Utána csináld végig ugyan ezt műveletett ,de csak addig, hogy az ellnőrzés gombra klikk>és a felsőt pipáld most ki> A fáljrendszer hibáinak automatikus javítása>inditás,

itt kapsz egy információt hogy a művelet csak a számítógép újtaindításakor lép érvénybe, ok-ézd le és indisd újra a gépet, újrainduláskor egy kék háttérel elkezd ellenőrizni 5 lépésben, hagy végigmenni magától újra indul a windows ha befejezte.

2013. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha már ez a művelet se csinálja végog akkor kuka:)
2013. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most jelenleg nem tudom végre hajtani mert elvittem egy ismerősömhöz akinek informatikai müszerész a szakmája, és meg próbál vele kezdeni valamit.

Minden esetre köszönöm a tanácsot, és ha nem lesz jó akkor megpróbálom azt a műveletet amit irtál.

Köszi szépen

2013. jan. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!