Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kép a képben funkció PCn?

Kép a képben funkció PCn?

Figyelt kérdés

van egy TVm és játék közben szoktam filmet nézni, de iedgesít, hogy nem látom a képet, szeretnék erre egy megoldást ami valahogy így nézne ki: [link]

a megoldás ne csak minecrafthoz legyen jó lehetőleg.



2013. jan. 20. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én józan paraszti ésszel azt csinálnám hogy kiteszem kicsibe mindkettőt és úgy nézem :D
2013. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért akarsz minecraft közben family guy-t nézni???XD
2013. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A képen azért Minecraft van mert abban tudom, hogy a screen shot az F2. Mielőtt valaki elkezdene okoskodni, a printscreen az asztalt fozózza. És az első megoldás a játékoknagyjában nem működik. de az elsőnek azért köszönöm az értelmes válszt.
2013. jan. 20. 22:57
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Én úgy oldottam meg Ati kártyán, hogy a Catalyst Controll Center-ben beállítottam a színház módot. Ilyenkor a videókat átteszi teljes képernyőben (még ha a tálcán is van) a TV -re miközben zavartalanul tudom használni a gépet!


[link]

[link]

2013. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Ha esetleg félreértettelek és a játék közben a játékablak előtt egy programot (videolejátszó)szeretnél futtatni az nem fog menni. A játékok a felbontást átállítják, lefoglalják. Az ablakban való futtatást meg nem mindegyik játék engedi. Alt +Tab -al tudsz ablakba tenni. Az ilyen megoldásoknek viszont elég nagy a gépígénye, lehet nem fog rendesen futni egy jobb játék!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2013. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!