Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Hogy tudom visszaáll...

Segítség! Hogy tudom visszaállítani a keresőmet, hogy nem a My Wb Search-el keressen?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot és akkor állítódott el minden. Mozzillával böngészek, de a jobb felső sarokban a My Web Search van "beírva" és sehogyan se tudom visszaállítani.A letöltött programot már töröltem, de nem javult meg. Kérlek segítsetek! Köszi előre is!
2013. jan. 22. 13:56
 1/4 kitti malik válasza:
nekem is volt ilyen hogy letöltöttem egy programot és azzal keresett. én a googlét szeretem és így beirtam hogy google, és ott van alul hogy ez legyen a kizárólagos kezdőlapom. próbáld meg te is. remélem segítettem. :)
2013. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már sokadszorra jártam így és sosem tanulok belőle. De most már megcsináltam. Letöröltem a Mozzillát és újra telepítettem.
2013. jan. 22. 14:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha, hát még sem vagyok ügyes! :) Eltűnt a könyvjelzőm. Erre valami megoldás?
2013. jan. 22. 14:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg van! A menüsort kellett másképp pipálni. Ejjj
2013. jan. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!