Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért omlik össze a rendszer?

Miért omlik össze a rendszer?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja tapasztalom, 3 hónapos a gépem. I7 920 , Gigabyte X58a Ud7 lap, 8 giga ram , Gtx 550 ti videókártya...

Eddig csak akkor tapasztaltam amikor World of tankozok, és egyszer csak kidob az asztalra, mozilla is bejelni az összeomlást, és léphetek be mindenbe újra...

van amikor órákig semmi aztán 5 percenként eljátsza...

Nem tudom mi lehet a gond... Hőfokokkal pl nincs semmi baj, teljesen normálisak, GPU 60 fölé még nem ment, CPU 45-50 között...

ez a jelenség ha jól emlékszem akkor jött elő ami után lefrissítettem a videókártya Driverét (a gép kínálta fel), azóta kijött 2 frissítés és mindnél ezt csinálja...


Remélem valaki ért itt a távgyógyításhoz :D



#GTX 550 Ti #Wot Wordl of tank
2013. jan. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha felengedsz teamviewerre megnézhetem az event logot hátha találok valamit :D
2013. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg elmozdult a vid.kártya, poros , vagy a hűtés nem jól csatlakozik!

Vagy a táppal van valami gond!

2013. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondtam a hűtéssel semmi gond. állandóan nézem, egy Coolermaster Centurion 590 esbe van a konfig, 5 darab 12 centis házhűtő venti...1 db 12 centis a procihűtőn, 1 a tápban, 2db 10 centis a karin (windworce 2)

Egyébként szerintem a táp lesz a hunyó, mert cicereg, ciripel (ki hogy nevezi...)szóval akkor gariba csere lesz a vége szerintem...aztán meg adom is el mert SLI a terv , szóval amúgy is lenne tápcsere...



Köszi a segítséget


Üdv :R

2013. jan. 22. 19:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Táp: 500w os coolermaster Power elite.. elég alsó kat...
2013. jan. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!