Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photo filtre studio képszerkes...

Photo filtre studio képszerkesztővel hogyan lehet kivágni a képből?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 12:11
 1/6 tabaki ***** válasza:

Sajnos, nincs kéznél, hogy megnézzem, de emlékeim szerint a szokásos módon kerettel vagy lasszóval körbeveszed, azután Ctrl+X vagy Szerkesztés -> Kivágás.

Ha a PhotoFiltre ingyenes változatáról beszélünk, szerintem érdemesebb olyan programot használnod, amely képes több rétegű képet kezelni. A kivágással-beillesztéssel készülő montázsokat százszor könnyebb bennük megoldani. Egy másik kérdezőnek válaszolva ilyeneket is összeszedtem:

[link]


A kérdésnek van egy másik olvasata is, amely szerint tulajdonképpen a széleit szeretnéd levágni, és a kijelölt részre van szükséged. Ekkor ne a Kivágást használd, hanem valahol lesz egy Körbevágás vagy Szélek levágása vagy efféle menüpont.

2013. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a második feltevésed a helyes! A széleit szeretném eltávolítani és a kijelölt részre lenne szükségem.:) Az a baj, hogy angol a menüje a programnak és nem vagyok túl jó angolos:( Melyik menüben lehet vajon mármint angolul?Gondolom először kijelölöm a részt amit szeretnék a képből.Kedves vagy köszönöm.
2013. jan. 23. 14:47
 3/6 tabaki ***** válasza:
Angolban a CROP szokott lenni a körbevágás.
2013. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Segítségeddel sikerült kivágnom! Nagyon jófej vagy!:)
2013. jan. 23. 18:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a linket már előtte sikerült megoldanom! :)
2013. jan. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!