Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Webkamerán keresztüli videofel...

Webkamerán keresztüli videofelvételt szeretnék. De miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Asztali gépen W7. Külső webkamera van. Szeretnék ezen keresztül videot ugy felvenni, hogy hang is legyen rajta. De nem sikerül. Ha a Start>Minden program>Kellékek utvonalon megjelenő Hangrögzítő-re kattintok, akkor kiirja: Nincs hangrögzitő eszköz. Laptopomon simán megjelenik. Mit tegyek? Vegyek zsinóros mikrofont? De ugye az nem hangrögzítő.

2013. jan. 24. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magában a kamerában nincs beépített mikrofon (ezek szerint nincs), akkor kénytelen leszel venni külön egyet.
2013. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az asztalit kéz alól vettem. Nem értem, hogy ha rákattintok a Kellékek-en belül a Hangrögzitő-re, miért nincs rajta/mint a laptopomon/, miért irja ki, hogy Nincs hangrögzítő eszköz.Arra "gondolt" tehát, hogy vegyek egy zsinóros mikrofont és dugjam be? A mikrofon lenne a hangrögzitő eszköz? Ha nem, akkor mit tegyek? A webkamera beállitásaiban csak videobeállitás van.
2013. jan. 26. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a mikrofon az egy hangrögzítős eszköz. Venni kell egyet. Az új modern webkamarákba be van építve alapól de a régebbiekben vagy az olcsóbbik fajtákba nincsen benne. Úgy tudom, hogy már ötszázból lehet venni mikrofont.
2013. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!