Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ujratettem a gepem minden...

TOXSICK kérdése:

Ujratettem a gepem minden driver fennvan es akarmilyen jatekkal jatszok ledobal asztalra 15 masodpercenkent es ha online a jatek elmegy a netem 2 percenkent . Mellesleg a netemmel semmi gond. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 11:59
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Tedd újra a játékot.

Ledobás.:

ezt általában a sérült fájlok (fájlrendszer) okozza.

Megodható a fájlrendszer javítása ha

Futtatásba beírod cmd

majd a parancssorba chkdsk [meghajtó betüjel]: /f/r/x


az eseménynaplót nézd meg hogy van e hiba leírás pl.:

A képernyőillesztő nem válaszolt, majd helyreállt


Ez rossz táp, vagy túlmelegedés jele.


Lehet még ActiveX vezérlő hiba a registry -ben, futtass registry ellenörzést (javítást)!


Esetleg a tűzfalad blokkol ezért dob le. állítsd játék mód-ra


Net elmegy...

Lehet túl sok egyidejü kapcsolatot nem bírja a modem (típushiba, elavult,elfáradt stb).

Tűzfal blokkolja.

és végtelen variáció

2013. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget! Es csak windows tuzfalam van szval az nemhiszem h ledobna :/ vagy nemtudom..
2013. jan. 24. 12:43
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

oprendszer? Az Xp tűzfal csak protokoll alapu az nem tesz semmit, ez értendő, hogy nem is véd (szerezz be egyet és az xp- tűzfalat kapcsold ki).

Win 7 -től különálló tűzfal van ami egészen jó. Próbáld megadni kivételnek a tűzfalon a játékot vagy azt a portot

(portfoward) amelyiket használja (ez tanácsos).

2013. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Win 7 em van! Feltudjuk venni a kapcsolatot privat uzenetbe? Nemsokara gep kozelbe leszek es akkor tobbet tudok mondani
2013. jan. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!