Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítés után, a...

Windows 7 telepítés után, a játékok játszhatatlanok?

Figyelt kérdés

Felraktam a windows 7-et, feltelepítettem a játékokat játszottam velük, jól mentek. Másnap kapcsolom be a gépet, látom, hogy lassú elindítottam pl AC3-Farcry3 játékokat irdatlan lassan tölt / nem tölt. AC3-nál a betöltéseknél, kb 15 percig tudok futni a semmibe, aztán talán bedob a játék és tovább lassul. Ugyanez far cry3-ban is. Aztán újra raktam a win7-et megint, és másnapra megint kegyetlen lassúak. Mi lehet a probléma mert engem már rettenetesen idegesít?

( i5-3350p , palit gtx 560 2gb , sata 80gb + ide 80 gb HDD )



2013. jan. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírusírtót is raktál fel? A vírusok felhalmozódása nagyon le tudja lassítaní a gépet. Akár 1 nap alatt is rengeteget be lehet gyűjteni. esetleg még a hdd-dre gyanakszom. az a 80 giga lehet hogy kevés. a win7 nek meg a programoknak. na meg persze a játékoknak.
2013. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Összesen 160 GB, de nem hinném hogy vírus, mert eddig ezekkel játszottam, csak a processzor alaplap lett új a gépemben. És másodjára játsza el a gép ezt a lassulást, de nem is akadnak a játékok csak pl betöltésnél megáll 10 percekre meg ilyesmik. Mondjuk az IDE HDD az átalakítóról van és lehet, hogy bekavarna ? Mert akkor megpróbálom kihúzni és csak a SATA-ra rakni a win7-et mert olyan csatlakozó alapból van az alaplapom. Viszont azt meg telepítésnél nem ismeri fel a windows.
2013. jan. 24. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltelepítetted a szükséges drivereket?
2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az alaplapéről az összeset ( asrock b75m-dgs ) a vga drivert is, többiről nem tudok hogy kéne
2013. jan. 24. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!