Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast antivirus megvette önmagát?

Avast antivirus megvette önmagát?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az ingyenes 30napos bróbaverziót, ami lejárt egy hete kb, vagy több.

Most meg nézem, működik!

Ilyenkor mi van?

Lejárati dátum 3 hónap múlva. :S

Most akkor mi történt? Én biztos nem töltöttem le a teljes verziót, de így akkor fizetnem kell? Nincs is regisztrálva.


2013. jan. 24. 15:01
 1/6 haaat ***** válasza:

Szia!

Használhatod, ha működik. Valamilyen szoftverhiba lehet a regisztrációs szerverükön amiért ugye te nem felelsz, használd bátran amíg működik! :)

2013. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha kiküldenek valami számlát vagy büntetést?

Egyébként nem is ez az első eset, régi gépen is volt így.

2013. jan. 24. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy bármit is kiküldenek. Valószínűleg valami hiba, de bizonyos youtube videók alatt van hogy használható kódot is lehet találni amivel véglegesíthető.

Egy kis tanács, az AVG sokkal jobb és van törvényesen ingyenesen használható verziója.

Csak az AVG-vel vigyázz mert sokan csalnak, nehogy hamisat tölts le.

2013. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 haaat ***** válasza:

Számlát nem tudnak kiküldeni..hogyan küldenének, nem tudják a címedet, sem a bankkari adataid. :)


Az avast sokkal jobb mint az AVG, van boot idejű keresés módja is, ja és szintén van ingyenes verziója. :)


Simán el tudom képzelni, hogy ha nem vásárlod meg, ingyee verzióként működik tovább, de cserébe pl nem lesz popup védelem meg pár apróság amit úgyse használnál.

2013. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amikor telepítetted, a pro (fizetős) verzióra mentél? Volt, vagy talán van is olyan most, hogy azt is ingyen adják egy hónapig, és gondolom utána átvált a free verzióra, ami kevesebbet tud, de szerintem elég jó. A free-t néha frissíteni kell, ha lejár az ideje. Olyankor megadod a mailod, és ennyi, nem kell fizetni
2013. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát valami ilyesmi volt írva, hogy vagy free vagy pro, de nem fizettem érte

30napos próbaverzió volt

2013. jan. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!