Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Képernyőkimélőt...

Windows 7 Képernyőkimélőt hogyan lehet beállítani?

Figyelt kérdés

Ugyan is amikor be szeretném állítani az alap képernyőkímélőt ezt írja ki


A képernyő kímélő nem futattható mert újabb vagy Direct 3D kompatibilis videókártyát igényel.


Ezt hogyan lehet javítani?


2013. jan. 24. 16:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Hardveres gyorsítást kellene valahol be kapcsoljam de hól? :( ??? Vagy nem tudom mi lehet a hiba
2013. jan. 24. 16:27
 2/8 csacsi2 ***** válasza:

Nem túl sokatmondó kérdés, de próbáld meg a gyorsjavítást:

Windows 7 és a Windows Server 2008 R2

[link]


tippelek eredetileg nem Windows 7 volt rajta.Egy pár részlet kimaradt pl a géped adatai, lehet nem hazudik a számítógép.

2013. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, lehet hogy az lehet hogy 32 bites driverek vannak és nekem 32 és 64 bit az oprendszer 64 es de elméletileg kezeli a 32 öt is .
2013. jan. 24. 16:51
 4/8 csacsi2 ***** válasza:

Írd le a configod (Aida64)és nem a levegőbe célzunk.


A Direct 3D -nek a directX és a videokártyád -hoz van köze.

Frissítsd le a videokártyád driver -ét (és a directX-et ha problémás).


mivel van hozzá gyorsjavítás (hotfix) ez azt jelenti, hogy gyárilag hibás és kiadtak hozzá javítócsomagot. azaz tedd fel.A Hardveres gyorsítást a videokártyád teszi automatikusan és a programban kell ki/bekapcsolni (pl. Firefox). Jelen esetben az oprendszer az ami kezeli az egészet, de hibásan mert elszúrták.

2013. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nah most én frissítettem a rendszereszközökben Hardvernél és azt írja ki hogy a legujjabb driver van telepítve csak amit én elakertam inditani telepítést nem fogadta el jött egy hiba üzenet :(
2013. jan. 24. 17:13
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

A frissítést mindíg a hivatalos oldalról nézd

(az eszköz gyártója pl videokártya AMD...)!

rendszereszközökben -mikor frissítesz, akkor a gépeden található driver-eket nézi és közülük választja a legmegfelelőbbet (általában microsoft terméket).

2013. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok meglesem a direX is szar lehet :(
2013. jan. 24. 17:32
 8/8 csacsi2 ***** válasza:
DirectX- et a futtatás dxdiag paranccsal tudod megnézni, tesztelni,ellenőrizni (legutolsó sorban gondolnék rá mert DX11 -et használ a Win7).Képernyő fülön megnézheted hogy engedélyezett-e a Direct3D.
2013. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!