Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Realtek Sound Manager leállítá...

Gyakori Ferenc kérdése:

Realtek Sound Manager leállítása okozhat valami kárt?

Figyelt kérdés
Elég fura a kérdés, szóval... Van nekem az Advanced SystemCare 6.0 programom. Most ismerkedem vele, és van egy Startup Manager része, ahol le lehet állítani bizonyos programokat, amik lassíthatják a gépet, mikor elindul (vagymi), szóval a boot idejét. Na most itt ki lehet választani a Realtek Sound Managert, ami én úgy hallottam hogy "a gép hangkártyájának drivere". Mivel kb sík h*lye vagyok a gépekhez, nem tudom mi igaz és mi nem, de ha ezt nem indítja el automatice a géppel együtt, akkor lehet bármi probléma, akár a hangokkal, akár bármi mással?

#Realtek Sound Manager #Advanced SystemCare 6.0
2013. jan. 24. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem KELL hogy a Windows-al együtt induljon!
2013. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt a "KELL"-t miért írtad naggyal? Most irónia akar lenni? :D
2013. jan. 24. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Glary Utilities - Indítópult kezelő

[link]


"de ha ezt nem indítja el automatice a géppel együtt, akkor lehet bármi probléma, akár a hangokkal, akár bármi mással?"

NEM, nyugodtan kikapcsolhatod a Windows-al történő indítást.

2013. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, félre érthető vontam, a NEM -et akartam kiemelni... BOCS!
2013. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) akkor leállítom. kösz kösz kösz :)))
2013. jan. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!