Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programot keresek?

Programot keresek?

Figyelt kérdés

Egy olyan programot keresek amivel jó lehet 3D animációs filmeket késziteni.Nem túl bonyolult használni.

Win7 64bit rendszerre.


HAsonlót mint amilyen ez a videó


http://www.youtube.com/watch?v=cpniGv99t84


Jó lenne ha csak nem eggyet mondanátok,de bármi jöhet. Köszönöm.


2013. jan. 25. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

neked van bármi lövésed arról, amiről beszélsz? :D 4 éve használom a 3D studio maxot, és most tudom azt mondani, hogy tudok értelmes animációkat készíteni.


Ja és mellesleg nem árt mellé egy erőmű se. Egy olyan videót, amilyet te linkeltél, egy átlagos asztali gép hetekig, ha nem hónapokig fog renderelni...

2013. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1. kommentelő,köszönöm.


2. Majd én gondoskodok az erőmüröl az téged ne érdekelyen JÓ???!!! Ha te 4 évig tanultad használni az a te bajod, én a photoshopot durván 5-7 nap alatt elsajátitottam és megtanultam azt ami engem érdekel,tehát ebbe ne kötekedj bele!!!!!!!!!!!!!!!ARRA VÁLASZOLY AMIT KÉRDEZTEM KÜLÖMBEN NEM ÉRDEKEL A KOMMENTÁROD!!!! KÖSZÖNÖM.

2013. jan. 25. 13:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Fhuhuuu, verpisti ideges :D
2013. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A TATA meg nem bír magával! Értelems válaszokat várok nem kommentárokat ugy h SZESZ!!!
2013. jan. 25. 14:46
 6/18 anonim ***** válasza:
22 eves vagyok, pistike... Szoval kuss, es tanulj meg eloszor magyarul :)
2013. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
22 akkor meg nevetséges amit csinálsz! KULTURA AZ ZÉRÓ!!! XDXDXDXDXD
2013. jan. 25. 14:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Valahogy en megis kepes vagyok helyesen irni, normalisan kommunikalni, hasznalni a google-t, 3D-animaciokat kesziteni, es nem hasznalom az "xD" jelet. Eddig kulturaltabbnak erzem magam nalad :(
2013. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul érzed magad!!!! mert az nem külömböztet meg semmitöl h használod az XD vagy sem... Lol mekkora egy szánalmas emberek vannak ezen a világon! Csak azt jelenti h egy beképzelt köcsög vagy és kész! Túl nagyra tartod magad ennyi!!! XD
2013. jan. 25. 14:56
 10/18 anonim ***** válasza:

"különböztet", mellesleg. Egyébként pedig nem tartom nagyra magam, egyszerűen csak tisztában vagyok a saját képességeimmel (rólad ugyanez már nem mondható el).


Másrészről pedig de, megkülönböztet valakit az, hogy használja-e az "xD"-t. 15 éves kor fölött csak lányok, és komolytalan, gyerekes idióták használják. Választhatsz kategóriát nyugodtan :)

2013. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!