Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek a számítógép gyorsítására...

Ezek a számítógép gyorsítására szolgáló programok érnek valamit?

Figyelt kérdés
Sok helyen reklámozzák hogy így lesz gyorsabb megy 300x jobban fog hasítani a gép, de valahogy nem hiszek ezekben. Van olyan aki próbált ilyesmit és észlelt komolyabb változást? Ha igen akkor melyik programnál?

2013. jan. 25. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a TV-Shop. Elhiteti, hogy ez a legjobb és a többi semmit nem ér, aztán megrendeled és rájössz h átb*sztak.

Takarítani a CCleanert használd. Szokott javítani a helyzeten, ha mégsem nem akkor valszeg komolyabb a probléma.

2013. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Töredezettségmentesítés(hdd esetén), elegendő fizikai memória, relatíve kevés induló és futó alkalmazás/szolgáltatás, asztal ne legyen telepakolva, Ccleaner-t lefuttatni néha és ha van lehetőség egy ssd beszerzése.
2013. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sok ilyen optimizáló programot kipróbáltam. De jelentős változást nem nagyon hoztak. Most találkoztam egy hasznosnak tűnő programot, bár van aki szerint nem érdemes letölteni.

Auslogics BoostSpeed 5. Viszont ha használod, óvatosan miket fogadsz el, részletes leírást adnak minden lépésről, el kell olvasni.

Korábban kipróbáltam az Ashampoo WinOptimizer 9-et is, de az sem gyorsította túlságosan. Viszont van benne pár hasznos eszköz.

Aztán volt még az Advanced SystemCare 6. Nagyon sok "hibát" talált és javított ki. De mégis valahogy nem éreztem hogy jól működne. És előszeretettel törölt olyan dolgokat, amit lehet hogy nem kellett volna (pl. Visszaállítási pontokat)

Viszont van egy kis egyszerű, megbízható program, a CCLeaner, nem tud annyit mint a többi, de tudja amit tudnia kell és sosem volt vele probléma. (Tudtommal ez freeware, azaz ingyenes)

Egy tanács: Ne nagyon csinálj registry-tisztításokat, csak megbízható programmal. Ezek több problémát okozhatnak mint amennyit gyorsítanak.

2013. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. jan. 25. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!