Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ilyen videoszerkesztő...

Tudtok ilyen videoszerkesztő programot? Aki segít azt felpontozom.

Figyelt kérdés
Annyit kéne csinálnom, hogy több kisfilmet stílusosan egymás mellé rakni, kisfilmekben itt ott gyorsítani, lassítani, netalántán kivágni belőle kis részeket. Valami egyszerű kis programra gondoltam ami ingyenes. Sony Vegas-ra nem hiszem, hogy szükségem lenne ilyen kis dolgok elvégzésére és nem is értek hozzá. Előre is köszönöm!

2013. jan. 26. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt egyszerű kis ingyenes programmal nem csinálod meg,hacsak a windows movie maker nem tud ilyet,de azt sose próbáltam.

Pinacle studiot ajánlom,de mindenki másra esküszik.

2013. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VirtualDub
2013. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sony Vegas egyáltalán nem nehéz ilyen értelemben. S-gombbal elvágod a felvételt, Ctrl+click&drag a gyorsítás/lassítás, a többi elég egyértelmű
2013. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egymásra húzod, automatikusan rárak egy Fade Transitiont, szerintem ilyen dolgokban nagyon felhasználóbarát.
2013. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!