Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul az avatar játék?

Vikotrot kérdése:

Miért nem indul az avatar játék?

Figyelt kérdés

Illetve odáig igen, hogy megjelenik a kép "dzsáke szulli" fejével, megeszi a proci 25%-át, és a memóriából max 180 mb-t

Rengeteg dolgot meegpróbáltam már.Túl sok időt rászántam, hogy kudarc legyen a vége..

Gépem: 4 giga ram, 2,4 ghz quad core proci, 256 mb intel chipsetfamily videokártya

Van fönt direct x 9.0 is.

Gondoltam elromlott a vindóz, felraktam a win 7-et, de ez alatt sem indul.


Am a követelmények(hoogy ne kelljen keresgélni)

Supported OS: Windows XP (with SP2) / Vista (with SP1) / 7

Processor: 3 GHz Pentium D 830 or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo Family, AMD Athlon 64 X2 5200+, AMD Phenom or better recommended)

RAM: 1 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista, Windows7) (4 BG recommended)

Video Card: 256 MB DirectX 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled video card (512 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c-compliant sound card

DVD-ROM: 12x DVD-ROM

Hard Drive Space: 4 GB


Ugyanez a helyzet az Alice madness returnnal is, pedig arra meg már pláne bőven túlteljesítem a gépigényt...

Gépigény ennél:

Operating System Microsoft Ÿ Windows Ÿ Vista Ÿ SP2 / XP Ÿ SP3

Processor 2.0 GHz Intel Ÿ Pentium Ÿ 4 class or AMD Athlon ™ or equivalent processor

Memory 1 GB RAM (Windows Vista Ÿ) / 512 MB RAM (Windows XP Ÿ)

The remaining 7 GB or more hard disk space

Graphics 128 MB DirectX Ÿ 9.0c-compatible, 3D graphics, support Shaders 2.0 (NVIDIA Ÿ GeForce Ÿ FX or more, ATI



MEgesz a fene, már nagyon szeretném kipróbálni, még ha csak minimál grafikán is indulna el...



2013. jan. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
De mi történik? Kilép a játékból hibaüzenet nélkül?
2013. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja de most nézem, hogy integrált videókártyád van. A probléma forrása megvan. A megoldás: új videokártya
2013. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ahogy látom a "videokártya" egy integrált intel sztem vmi GMAxxxx, így nem tudom megmondani a pontos típusát. De ez nem is lényeg, mivel az intel "videokártyákat" nem játékra találták ki. Az én személyes tapasztalatom az Intel GMA3100-zal az volt, amikor CS: Source-t akartam játszani, aminek még az Alice Madnessnél is kisebb a gépigénye(mondjuk kb ilyen VGA kellene a Sourcehoz, is mint a gépigénylistában), hogy ment szépen 4-5 fps-sel pedig, bőven megvolt a minimum gépigény (LGA775 Celeron 2.0 GHz proci 1MB L2-vel, 1GB DDR2-ram, csak a VGA volt a hunyó, hiába van meg a Pixel meg Vertex Shader támogatás, semmit nem ér.Ha megnézet a Source gépigényét, látod majd, h igazam van. Venned kell egy normális vga-t, ennyi.
2013. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. és 2. hozzászóló vagyok. Ha most nincs pénzed videokártyára azt megpróbálhatnád, hogy felpatcheled a játékokat. Viszont így is max lowon fog elfutni valószínűleg ami kb olyan mint 1 hét éhezés után hányást enni.
2013. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!