Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA IV ben mért nem tudom...

GTA IV ben mért nem tudom használni az internet kávézóban a számítógépeket?

Figyelt kérdés

Ugye úgy van, hogy odamegyek egy PC mellé, kiírja hogy nyomj E gombot és kész.

Most nálam ki se írja, nyomok azért E -t de semmi.



2013. jan. 27. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még gondolom nem jutottál el addig a küldetésig amiben elérhetővé teszi az internetet..
2013. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már eljutottam, már kellett is használni sokszor, de most nem engedi. És most is olyan küldetés van ahol kellene.
2013. jan. 27. 14:49
 3/5 anonim válasza:
Hát nekem elsöre sikerült...de ha neked nem megy meny ki a kávézó elé és basszál be nekik három rakétát...igy se fog sikerülni de legalább röhögsz egy jót:)
2013. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HalfLife2 válasza:
0%
Basszus! Ezt nem mondjátok komolyan???! Ha ennyire nem értetek valamihez akkor miért foglalkoztok vele?? Az nem tűnt föl senkinek sem hogy mindenkinek a "használ" arra van beállítva amire az illető beállítja. Mit nyomkodjátok az "E"t amikor ha jól emlékszem alpértelmezettként mindez az "F"-re van beállítva???!! Lúzerek!! :DDD
2013. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha... E nek van
2013. febr. 6. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!