Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program kell ahoz hogy...

Milyen program kell ahoz hogy elinduljon a league of legends?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
windóz
2013. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem olyanra gondolok olyanra pl hogy adobe reader vagy ijesmi?Kell hozzá valami mert az a bajom hogy letöltöm a league of legends.exe-t rákattintok és nem csinál semmit a gépem
2013. jan. 27. 19:42
 3/5 anonim válasza:
nem kell hozzá semmiféle külső program. én játszottam 1-1,5 évet LOL-lal. (most januárban hagytam abba) tudtom szerint nem kér semmi egyéb programot. amúgy az elindulási problémának nem tudom az okát, csak annyit, amit imént mondtam. nem kell hozzá semmi progi. mellesleg ki is írná indításnál, hogy ez meg ez a progi kellene. de nem ír ilyet:)
2013. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor tudtok valami élvezhető mmorpg-t amit nem lehet megunii amin sok éveket lehet rajt játszani?Szóval NE LEHESSEN MEGUNNI
2013. jan. 31. 19:39
 5/5 Drazdorn válasza:

[link]


Próbáld meg ezt leszedni, ez egyből a telepítőt szedi. Haveromnál is ezzel sikrült, mert neki is az volt a gondja mint neked, és ha úgy se megy akkor még rakd fel a Directx 9.0c-t. Remélem tudtam segíteni :)

2013. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!