Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot telepítsek a...

Milyen programot telepítsek a gépemre?

Figyelt kérdés
az öcsémnek nokia telója van,de sajna nem tudok 7 mb-tól nagyobb értékű zenét küldeni neki számítógépről(más telóról se),mivel a telefon memóriája 7 mb,és amit küldök neki,azt előbb a teló memóriájára kell menteni,hiába van több mint 500mb,a kártyáján...eddig volt egy bluetooth obex file transfer nevű program,aminek a segítségével bele tudtam lépni a memóriakártyába és oda helyezni át zenét,bármilyen mb-ost...de nemrég újra telepítettem a gépem,mert nem bírta a windows 7st,és xpt tettem rá,erre pedig nem engedi a file transfert telepíteni,tudnátok esetleg más programot,amivel bele tudnék mászni a mem.kártyába és úgy helyezni át bármilyen fályt,ami több 7 mbtól?
2013. jan. 27. 15:41
 1/3 A kérdező kommentje:
jajj,most nézem,mennyi írási hibám van,bocsika érte..rem értitek így is...
2013. jan. 27. 15:42
 2/3 anonim ***** válasza:

minek bonyolítani ?

-ha a Nokia rá van dugva usb kábellel a gépre ,

-akkor a Sajátgép-ben megjelenik a Nokia kártyája,

-és egyszerűen az egérrel áthúzzuk a zenét a kártyára.

2013. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem kábal járt hozzá,haenm egy flash(bluetooth)..
2013. jan. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!