Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet e megcsinálni és ha...

Technor kérdése:

Meg lehet e megcsinálni és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Be lehet e azt állítani egy programba, hogy a processzor teljesítményéből többet használjon. Egyik progi sem használta még nagy százalékon és ha ezen múlna hogy gyorsabbá lehetne tenni 1 programot akkor én azt beállítgatnám ha lehet. Válaszaitokat előre is köszönöm!!

2013. jan. 27. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
"Egyik progi sem használta még nagy százalékon" Ez mit jelent, miket próbáltál?
2013. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Például egy konvertáló program de mondhatnék bármit.
2013. jan. 27. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, de biztos hogy nem a programozás kategóriába tartozik.


Amit el tudok képzelni, hogy valami lefojtja. Pl energiatakarékos mód laptopon.


Nekem WinRar, TotalVideoConverter teljesen kihasználja mind2 magot.

2013. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát de mire szeretném a procidat etetni?

Normál programnál jó az szerintem ahogy van. De extrém esetben érdemes használni pl. a GPU-t matematikai műveletekre. Ez NVIDIA kártyáknál lehetséges. Egy modern kártya akár 200 mag-ot( a legújabb pedig 1400 mag-ra) képes bontani egy műveletet. Ez két dologra jó: videók konvertálásánál, illetve az aircrack-ng nevű programnál. Erről szerintem részleteket nem írnék...

Annyit tennék még hozzá, hogy Nvidia Geforcrce 8000 széria volt az első kártya ami támogadta ezt( CUDA)

2013. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!