Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul az eredeti...

Miért nem indul az eredeti FIFA 13?

Figyelt kérdés
Megvettem a boltban az eredeti dvd-t, telepítettem az orogint, letöltötem a kóddal a játékok. Rámegyek arra hogy játék, bejön a messi képernyő aztán azt írja, hogy a FIFA 13 működése leállt! Kérlek szépen segítsetek mert nagyon drága játék volt.

2013. jan. 27. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha van blokk (remélem volt annyi eszed h eltedd) akkor vidd vissza!


Ezek általában bonyolult cuccok, nehéz megoldani :

vagy egy másik oprendszer kell, vagy a játékod nem jó...

2013. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
se windows 7 ultimate-en se windows 7 professionalon nem ment
2013. jan. 27. 20:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt vissza vinnéd a boltba frissíts mindent különösen videokari drivernek kell a legújabb Ez 1 jó progi megkeresi letölti telepíti a legfrissebb drivereket ( DriverRevier.3 )
2013. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem a gépemmel van a gond, mert minden más játékot tökéletsesen futtat (AC3, Far Cry 3, Skyrim sőt még a bf3 is elfut rajta) pedig ezek közül egyik sem eredeti hanem mind torrent verzió, ehhez képest a fifa 13 ugyanazt csinálja eredetiben, mint a torrent verzió, pedig csak azért vettem meg mert azt hittem, hogy a torrenek rosszak vagy valamit elrontottam a tűzfal blokkolásával, vagy nem tom de ezek szerint a komplett játék star
2013. febr. 2. 14:00
 5/14 A kérdező kommentje:
*szar
2013. febr. 2. 14:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint megvetted az 1000.et ( 1000-ből 1 gyári hibás )Csatlakozom az előttem szólóhoz ha meg van a blokk vidd vissza! Én torrent verzióval játszom ( FIFA 13 DVD5 )nincs vele semmi gond csak ugyi nem lehet vele neten játszani meg fríssítgetni Én is gondoltam rá megveszem eredetiben de 10 rugó sok érte!
2013. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A torrentek (RAZOR,SKIDROW,RELOADED) azért jobbak, mert az esetleges hibákat már kijavították a játékokban.

A Seedek, és a letöltések száma árulkodik a letöltendő játék minőségéről.

:D

2013. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt mind tudom. ncore-ról a dvd5 -öt szedtem le, tpb-rõl pedig a reloaded-et, de mindnél ugyanaz volt, hogy bejön a logo aztán annyi
2013. febr. 4. 23:23
 9/14 anonim ***** válasza:

akkor valószínű, hogy "nem kedveli a géped"

Ezt nem viccből mondom, csak nem lehet egyszerűbben kifejezni :/

2013. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Golan Trevize ***** válasza:

Öregem, ha megvetted eredetebien a játékot, akkor miért nem élsz a lehetőséggel, hogy az EA nyújt supportot a megvásárolt játékhoz?


"A játéktanácsadók készen állnak, hogy válaszoljanak e-mailben, élő csevegésben, vagy visszahívjanak előre meghatározott időpontban.

A kezdéshez jelentkezz be az Origin/EA fiókoddal VAGY a Pogo képernyőneveddel. "


[link]

2013. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!