Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel vissza lehet keresni egy letöltött fájl forrását? :D

Figyelt kérdés
Nem is igényel túl sok kiegészítést, pusztán az érdekelne meg lehet-e találni valahogy a weboldalt, ahonnan a fájl le lett töltve. Nincs könyvjelzőzve, és hála egy vírusirtó programnak már a letöltések mappában sem szerepel..csak hogy szűkítsem a kört. :)

2013. jan. 27. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod a fájl nevét üsd be a google-ba
2013. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, ebben az esetben értelmetlen lenne rágoglizni, hiába tudom a fájl nevét. Kénytelen leszek konkrétan kifejteni..egy konvertált zenei fájlról van szó, immár MIDI formátumban. Az oldal nevére amin ezt műveltem, azonban sehogysem emlékszem.. De elég is ennyi, már kitettem egy újabb kérdést erre vonatkozólag. :)

Mindazonáltal, ez a fenti kérdés még mindig foglalkoztat. :D

2013. jan. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!