Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretném az o. rendszeremet...

Szeretném az o. rendszeremet újra rakni. Torrent végett nem szeretném, mert van sok dolog, amit vissza szeretnék seedelni. Lehetséges, hogy? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Szóval telepítés után, ha a torrentel megnyitom azokat a torrent file-kat, amiket már rég leszedtem akkor ugye seedeli tovább? D meghajtón van a torrent mappám, ha beállítom újból, akkor gond nélkül folytassa a seedeleést? Gondolom megtalálja, vagyis remélem.
2013. jan. 28. 13:43
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Semmi gond, ha megvannak a *.torrent fájlok akkor csak ráklikkelsz és ha a letöltési mappában megvannak a letöltött fájloka akkor leellenörzi és seedeli tovább!


Alapból C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Application Data\uTorrent mappa kimentésével / visszamásolásával mentheted beállításaidat.


A biztos ha megnézed a beállítások / mappák / "torrentfájlok helye" -ét és azt kimented illetve a letöltési mappában a fájlokat és ugyanoda visszateszed (vagy hagyod úgy ahogy van és beállítod letöltési mappának.

2013. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm az infót. Akkor megnyugodtam.
2013. jan. 28. 14:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Újra raktam a gépet, minden rendben a torrentel. :)
2013. jan. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!