Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem samsung galaxy nexusom...

Nekem samsung galaxy nexusom van es mar elmeletileg kijött ra a 4.2-es frissítés (több embertől hallottam, tapasztaltam) hogy nekem miert nem jelzi a keszülékem hogy elerhető rá a frissítés? (4.1.1 van rajta jelenleg)

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 14:56
 1/1 Komplikato ***** válasza:

A különböző szolgáltatók függő telefonjaihoz, a független telefonokhoz más más időpontban jön ki a friossítés, mert a szolgáltatók szája íze szerint kell szabni, meg a szolgáltatásaikhoz. Ráadásul egy típusszámon belül lehet több revízió amikhez megint külön jönnek ki a frissítések.

Samsung Galaxy Nexusvól meg kapásból elev három(!) típús van, itthon ebből két félét árultak, a drágábban AMOLED a kijelző, az olcsóbban meg valami közepes TFT van.


Érdemes a kérdéshez a készüléked pontos típusszámát leírni, meg a készülék adatainál menüben megnézni a kernel, rendszer, stb. adatokat.

2013. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!