Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IP Cím csere? Hogyan?

IP Cím csere? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kibannoltak egy cs szeróról a semmiért, és IP címet kéne váltanom. Win7 em van. Egy sima modem van router nélkül.


2013. jan. 28. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

kérdés hogy milyen a neted. Először próbáld azt, hogy kihúzod a modemet és visszadugod.

Próbáld ezt: start->futtatás, ide írd be hogy cmd


Ide pedig ezt:

ipconfig /release

enter, majd ezt:

ipconfig /renew

2013. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem jó :( :S


UPC FiberPower 120 am van

2013. jan. 28. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Remélem sehogy. A bannolás azért van, hogy a normálisan játszó embereket a csalók és hasonlók békén hagyják. Persze te becsületes vagy és biztos véletlen banoltak, csak úgy hangosan gondolkodom.
2013. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta egy gyerek hogy anyáztam..Pedig nem de ez nem segítség volt, ment a jelentés, és a piros! Segítséget kértem, nem pedig ilyen hülyeséget
2013. jan. 28. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Vagy amit az első vagy időnként változhat. Nekem mondjuk 1, de max 2 nap után más lesz.

Egyébként nem biztos, hogy a kérdező hazudik mert vannak olyan jó fej adminok a szervereken akik már azért is banolnak mert jobb vagy náluk vagy le merted lőni.... tapasztalat.

2013. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#6: és te szántál volna időt arra, hogy ilyen szerverre visszamenj?
2013. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sok szerveren játszottam már és majdnem mindenhol volt ilyen "10 éves" (lehet tényleg annyi), hogy nem viseli el, hogy lelövi valaki...
2013. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!