Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb a Windows XP...

Melyik a legjobb a Windows XP SP3 vagy a Windows XP Home?

Figyelt kérdés

Mi a külömbség a Home és a Proffesional között?

És melyik a jobb?


2013. jan. 28. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Profesional jobb, mivel a homeból sok feature ki van véve, ezáltal csökken a gépigény
2013. jan. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 reptoid ***** válasza:
100%

Az sp3 annyit tesz, hogy benne van egy csomó frissítés, javítás. A home pedig az xp egyik típusa, tehát lehet úgyis home-od, hogy van sp3 vagy épp nincs hozzá.

A professionallel lehet összehasonlítani a home-ot. A professional mindenképp jobb, bár otthonra simán elég lehet a home is.

Egyébként az xp már nagyon régi, több, mint 10 éves, persze, jó meg kiforrott, de már csak egy póttámogatás van rá, fejleszteni már régen nem fejlesztik, amint az is lejár, végképp elszabadulhat rajta a vírusos pokol. Mindenképp új rendszeren gondolkodj.

2013. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Komplikato ***** válasza:
100%

"Profesional jobb, mivel a homeból sok feature ki van véve, ezáltal csökken a gépigény"


Magyarul ha nem használja az XP plusz képességeit, mint userek 97%-a, akkor a Home a jobb pont mert butább és kevesebb a gépigénye. :D

2013. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mentek a pontok is oké köszi! :)

Ugy halottam hogy 2013 ban még lehet használni az XP t utána valószínüleg át kell térjek 7 esre sajnos meg egy új gépre akkor . :D


No de majd kiderül jelen pillanatban az XP a legstabilabb azt mondják. :)

2013. jan. 29. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hidd el,hogy a dell supported original oem windows 7 pro sp1 x64 eng rendszerem stabilabb mint akármelyik másik. A dell oem-ek messze a legjobbak a piacon
2013. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok infót akkor lehet hogy 7 es lesz! :)

Gondolkodtam windows serveren haverom szerint marhaság nem használja senki :DD

2013. jan. 29. 01:40
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
#5: fizetett reklám ember vagy, vagy használtad a világ minden gépét legalább egy évig vagy pusztán egyel találkoztál és az alapján állítod ezt? Nem piszkálás, csak egy HP-t használó ismerős pont ugyan ezt állította a HP-ről, ahogyan egy Lenovot használó a sajátjáról...
2013. jan. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
majdnem minden tipussal volt már dolgom,laptopokat elemi romjaibol élesztek fel(értsd:nem széthúzom-összedugom,hanem alkatrészeket forrasztok át ha kell) szerintem meg tudom itélni melyik mennyire jó. Azért vettem dellet mert a többivel már tele volt a t.köm! Most hogy mondod,megkeresem a dell-t a fizetésem ügyében:)
2013. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2013. jan. 30. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!