Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win8-at megéri felrakni a...

Win8-at megéri felrakni a 7-es helyett? Szebb lesz a felület, érdekes? Vagy csak fölösleges nyűg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megtudsz minden drivert szerezni hozzá akkor kipróbálhatod,habár semmi újat nem tud a kinézeten kivül.
2013. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az indítóképernyője inkább tabletekre lehet hasznos, ha ezt lepucolod róla, és teszel rá egy start menüt, akkor 5 perc alatt kapsz egy win7-et.


Rossznak nem rossz, de a tököm se állnak neki csak ezért fél napig telepítgetni újra minden programot.

2013. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

maradok a windows 7-nél, azt hiszem

nekem a win7-re semmihez nem kellett eddig még egyetlen egy drivert sem keresnem, nem úgy mint az XP-nél

win 8-nál kell keresni?

2013. jan. 29. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Win8 is elfogadja a win7 driverek nagy részét, meg nekem kb ugyanazokat ismerte fel.
2013. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Avoid the pain of Windows 8.

Get Ubuntu 12.10.

2013. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az ubuntuból én már megjöttem
2013. jan. 29. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Windows 7 Ultimate volt a gépemen 9 napig annyira elviselhetetlenól lassú volt nálam....Olvastam a neten hogy a windows 8 nak jobb a memóriakezelése stb...Letöltöttem és 1000x gyorsabb mint a windows 7 :) A kezelőfelületet nem tudom miért szídják mivel sokkal egyszerűbben lehet használni...És még vírusírtó se kell rá ha bekapcsolod a windows deffendert. Ssóval szerintem sokkal de sokkal jobban megéri a windows 8 at felrakni!
2013. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kösz


még várom a véleményeket!

netes oldalakon sehol sem írnak konkrét összehasonlítást, én meg nem akarok sok órát fölöslegesen elpocsékolni


amikor frissen volt telepítve a windows7 ez is gyors volt, most már nem annyira de különösebben nem zavar annyira

2013. febr. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!