Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam Vásárlás után hogy...

Steam Vásárlás után hogy jutok a játékhoz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy ha Steamen megveszek egy játékot, pl CS 1.6-ot, utána a játékot kipostázzák, vagy el kell mennem egy 576 kilobyte játékboltba, vagy hova?

Vagy egyszerűen a steam kódot kapom csak meg?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 29. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
le kell töltened a steam-en keresztül. nem lesz meg cd-n csak látható lesz a steam könyvtáradban és ezek után csak le tudod tölteni. azt hiszem valahogy ki is lehet írni őket de ez már nem biztos
2013. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és esetleg több gépre rálehet rakni? gondolok én az asztai gépemre és a laptopomra.
2013. jan. 29. 12:09
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Mindkettőre telepítsd a steamet
2013. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és akkor az accounton keresztül mindkettőre leszedhetem?
2013. jan. 29. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Steam-en ugye megveszed a játékot. Után a játék már elérhető lesz a játék könyvtár részen. Kiválasztod a vásárolt játékot és ott lesz, hogy telepítés. Egynél több gépről nem tudsz bejelentkezni egyszerre ha minden igaz... nekem nem engedte, kidobott és ki is irta, hogy már be vagyok valahol lépve. Azaz csak egy helyen lehet aktív bejelentkezésed! Szóval nem kell menned sehova a játékért hanem a steam szervereiről (ugye?) kell letöltened a játék fájlokat!
2013. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!