Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash Player telepítés...

Adobe Flash Player telepítés hogyan?

Figyelt kérdés
Ma frissítette az Adobe Flash Playert és a vírusirtóm vírust jelez benne! Csak sajnos amikor frissíti magát a régi verziót törli és most nincs fenn semmi! És nem megy a Youtube és semmilyen videós oldal! Valaki légyszíves küld nekem egy linket az Adobe Flash Player 11.3 előtti verziójú programról? Én már próbáltam letölteni más verziókat, de nem működnek ne értem miért???
2013. jan. 29. 13:48
1 2
 1/11 Komplikato ***** válasza:

"Valaki légyszíves küld nekem egy linket az Adobe Flash Player 11.3 előtti verziójú programról?"


Ha a YouTube mindíg igazítja a lejátszót aktuális Flash Playerhez akkor te miért a régi, nem támogatott, de instabil verziót akarod feltenni???


Most 11.5 van hivatalosan, és 11.6 bétában. És honnan kéne belinkelni a Flash Playert ha nem a saját oldaláról?

Ráadásul most már automata a letöltés, tehát az oprendszerhez (32/64 bit) és a böngészőhöz amivel megnyitod tölti le így nem kell hozzá nem értőnek a 4 féléből válogatnia.

És halál biztosan nincs vírus benne.


Ami mondjuk a gépedről fentiek alapján nem biztosan állítható.


Innen tölthető aktuális legfrisebb kész Flash Player:

[link]

Felül ki is írja milyen rendszerhez és böngészőhöz lesz.

A Google Chrome letöltést amit erőltet azt kapcsold ki, kivéve ha azt a böngészőt használod!

2013. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem érted??? Vírust jelez benne! Nem engedi a vírusirtó felrakni!
2013. jan. 29. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak az McAfee elöl vedd ki a pipát a letöltés előtt.
2013. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nézzétek ezt csinálja a vírusirtóm! [link]
2013. jan. 29. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz az utolsónak! Sokat segített az biztos!! Flash Player is no longer available at OldApps. You may still use OldApps to find system compatibility and then download older versions from Adobe's website
2013. jan. 29. 14:05
 7/11 Komplikato ***** válasza:

Elég valószínűtlen, hogy vírusos és pont csak ez a vírusirtó veszi észre semmi más.


Azt továbbra se értem, hogy flash frissítésnél miért lenne jó neki ha 11.2-t tenné fel. Én se poénból frissítgettem, hanem mert marhára nem ment semmi a 11.2-vel, se a 11.3-al rendesen.

2013. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Komplikato ***** válasza:
6-os most néztem a kedvenc letöltő oldalamon, ott eddig fent volt összes Flash Player pár hete, de most törölték és 11.3-as (csak 64 bit), 11.5 és a béta 11.6 van rajta. Szóval én se tudom linkelni, de érdekes, hogy törölve lett minden honnan.
2013. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne pattogjál már kérdező, használd a google-t.

[link]

2013. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem pattogok csak idegesített mert már hogy 5 órán keresztül nem találtam sehol! És csakis a google használtam. Aztán írtam ide a kérdést! De kösz neked utolsó válaszoló! Ebben nem jelzett vírust! Sikerült telepíteni! És működik is!
2013. jan. 29. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!