Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-as Skype-on hogyan...

Windows 8-as Skype-on hogyan lehet megváltoztatni a profilképet?

Figyelt kérdés

Fölraktam a gépemre W8 ra a Skype-ot és először egyszerűen nem tudtam kiigazodni rajta....

Most nagyjából képben vagyok, de nem találom hol kell beállítani a profilképet !


2013. jan. 29. 16:14
 1/10 Emberek ***** válasza:
nem vagyok jártas 8-ban, de szerintem ott ahol W7-en, meg XP-n. a Skype adatlapodon
2013. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát nem egészen ..

A win.8 as skypeban ha bármien beállítást is akarsz csinálni a profillal kapcs.ban megnyitja secure.skype oldalt a böngészőben és ott lehet megtenni ..

(a windows 8 as skype le is lett értékeéve az áruházban ***-ra

2013. jan. 29. 19:56
 3/10 Emberek ***** válasza:
akkor ezek szerint meg lett oldva
2013. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Neem ...

Ott a jelszótól kezdve minden be lehet állítani , de a képe nem és még mindig nem jötem rá hogyan kell....

2013. jan. 31. 14:36
 5/10 Emberek ***** válasza:
esetleg nézz körül egy W8 fórumon! ( [link]
2013. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én a telefonos alkalmazáson változtattam meg.
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nekem is sok időbe telt mikor rájöttem,de:(megpróbálom"érthetően" elmagyarázni)


ugye ott van a neved és hogy elérhető vagy-e,ahol be tudod állítani h elérhető'láthatatlan legyél ott van az a "kép" szóval arra rákantintasz és akkor a gépeden megjelenik a képek,innentől már tudod! Remélem azért segítettem!:)

2013. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zsolt Pereces válasza:
Az előttem szóló hozzászólása működik! Köszönöm!
2013. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Uhhh. énis köszönöm a segítséget!:)
2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagy Eszter1 válasza:
Nekem is működik a 7/9 névre hallgató válasz. Azzal a kiegészítéssel azoknak, akik még nálam is kevésbé értenek a számítógéphez, hogy rá kell kattintani arra a stilizált embert ábrázoló ikonra bal egérrel, megjelennek a képek és onnan lehet kiválasztani a megfelelőt.
2014. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!